Єврейські та мусульманські лідери разом святкують Рамадан - ВЄК

Єврейські та мусульманські лідери разом святкують Рамадан - ВЄК
28/04/2021

В рамках своєї 16-ї Пленарної асамблеї Всесвітній Єврейський Конгрес (ВЄК) в партнерстві з Всесвітньою мусульманською лігою (MWL) організував спільне святкування Рамадану мусульманами і євреями. Засідання за участі генерального секретаря MWL Мухаммеда бін Абдул Каріма Аль-Ісси, президента ВЄК Рональда Лаудера і більше 100 лідерів єврейських і мусульманських громад з усього світу продемонструвало загальну прихильність глобальному міжконфесійному співробітництву та розвитку хороших відносин між мусульманськими та єврейськими релігійними громадами, йдеться у повідомленні Всесвітнього Єврейського Конгресу.

«Історія показує нам, що євреї і мусульмани можуть жити разом, як брати, разом досягати великих справ. Історія також показує нам, що ми можемо піти більш негативним шляхом. Цей вибір знаходиться в наших руках. І ми тут сьогодні надсилаємо потужний єдиний сигнал всьому світові про те, що ми твердо обираємо шлях братства, шлях миру і шлях до кращого світу для всіх нас і, особливо, кращого світу для наших дітей», - сказав Рональд Лаудер.

Аль-Ісса, в свою чергу, зазначив: «Ми знаємо, що релігія завжди використовувалася як виправдання для конфлікту, або що релігії використовувалися в політичних цілях. Я хотів би сказати, що це суперечить суті релігії, тому що релігія сприяє миру. Хочу підкреслити, що ця дружня зустріч - можливість просувати наші спільні цінності, наші загальнолюдські цінності. Ми повинні жити разом і будувати діалог, ефективний діалог - не просто для того, щоб принести один одному задоволення, але ефективний діалог, плідний, в якому переважають любов і повага».