Поблизу Бабиного Яру в Києві з’явиться вулиця Праведників народів світу

Поблизу Бабиного Яру в Києві з’явиться вулиця Праведників народів світу
19/05/2023

Праведники

В рамках проєкту Єврейської конфедерації України «Праведники мого міста» та за ініціативи Посольства Держави Ізраїль, яку підтримали у КМДА, незабаром поблизу Бабиного Яру одну з вулиць мають назвати на честь Праведників народів світу.

Про це стало відомо під час презентації проєкту "Я б не народився, якби..." у Музеї Києва, присвяченій українцям, які рятували євреїв під час Другої світової війни.

У презентації проєкту, організаторами якого стали Посольство Ізраїлю в Україні, КМДА та організація «За тебе», взяла участь також директорка Єврейської конфедерації України Інна Іоффе.

«Вже наступного тижня Комісія з питань найменування буде розглядати цю пропозицію. Я впевнена, що найближчим часом одна з вулиць, яка знаходиться неподалік від Бабиного Яру, отримає таку назву», - зазначила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко під час презентації.

Посол Ізраїлю в Україні Михайло Бродський, у свою чергу, зазначив, що з пропозицією назвати одну з вулиць ім'ям українців-Праведників він звернувся до міського голови Києва Віталія Кличка невдовзі після початку повномасштабного вторгнення рф.

Вулиця Праведників народів світу, таким чином, стане продовженням проєкту Єврейської конфедерації України «Праведники мого міста».