Привітання на Рош га-Шана від президента WJC Рональда Лаудера

Привітання на Рош га-Шана від президента WJC Рональда Лаудера
17/09/2020

Напередодні Рош га-Шана ми зробимо паузу від страждань оточуючого нас світу. Ми зупинимося на деякий час для того, щоб озирнутися й пригадати місяці потрясінь і трагедій, щоб подумати: на що ми сподіваємося у прийдешньому році? Що ми можемо зробити разом і окремо, щоб гарантувати, що ми будуємо кращий світ і краще майбутнє?

Для мене велика честь день за днем, тиждень за тижнем очолювати цю неймовірну плеяду єврейських громад, які входять до складу Всесвітнього Єврейського Конгресу. Ми знаємо, що разом ми сильніші, ніж окремо. Саме завдяки нашому спільному почуттю відданості єврейському народу - його минулому, сьогоденню і майбутньому - ми непохитно переносимо будь-яку кризу і святкуємо кожний позитивний розвиток подій.

Пандемія COVID-19 торкнулася кожного з нас. Але я з гордістю став свідком співпраці між єврейськими громадами по всьому світу, тому що ви перетворили підтримку людей і сімей, які представляють кожну з ваших громад, на свою місію - а в останні роки, можливо, навіть більше, ніж будь-коли раніше.

Ми разом зіткнулися з цією новою реальністю і також разом ми сподіваємося на кращий Новий рік.

Від імені Всесвітнього Єврейського Конгресу я бажаю кожному з вас року, який принесе міцне здоров'я, щастя і надію.

Шана Това!