«Це час для єдності всередині нашого народу», - президент ВЄК Рональд Лаудер

«Це час для єдності всередині нашого народу», - президент ВЄК Рональд Лаудер
12/10/2023

Я звертаюся до вас сьогодні не лише як президент Всесвітнього єврейського конгресу. Я звертаюся до вас як єврей. Єврей, глибоко стурбований за своїми собратами-євреями в Ізраїлі та за майбутнє єврейської держави.

Кадри, які ми спостерігали минулими вихідними, непристойні злочини проти старих людей, жінок і дітей ніколи не повинні бути забуті. Що вони робили? Вони спали в своїх ліжках. Їхали на своїх автомобілях. Вони були на музичному фестивалі. Це був неспровокований і навмисний напад з єдиною метою вбити якомога більше євреїв. Малюки в ліжечках, мами, бабусі. Будь-кого, кого могли знайти.

Євреїв вбивають з однієї причини — тому що вони євреї. Це час для єдності всередині нашого народу. Це час підтримати наших братів-євреїв.

Не помиляйтеся, кожен, хто несе відповідальність за сприяння, підбурювання та постачання ХАМАСу, буде притягнутий до відповідальності. Той, хто допомагав, підбадьорював або закривав очі на цих непристойних вбивць, не буде забутий. Дуже багато сімей зараз ховають близьких. Сини і дочки, батьки, матері та дідусі. Нехай вони знають, що вони в наших серцях і в наших молитвах. Ізраїль переможе.

Незважаючи на все, що ми бачили, Ізраїль і євреї виживуть. Тепер об’єднаймося як один народ, єдиний народ. Хай вас усіх Бог благословить.

 

 

Ам Ісраель Хай.

Рональд Лаудер