ЄКУ вітає переобрання керівництва ВЄК на наступні чотири роки - Борис Ложкін

ЄКУ вітає переобрання керівництва ВЄК на наступні чотири роки - Борис Ложкін
28/05/2021

На 16-й пленарній асамблеї ВЄК, яка пройшла нещодавно, керівництво Конгресу було переобрано на черговий чотирирічний термін. Про це у Facebook повідомив президент Єврейської конфедерації України, віце-президент Всесвітнього єврейського конгресу Борис Ложкін.

«Всесвітній єврейський конгрес, учасниками якого є 103 єврейські громади світу, в тому числі і Єврейська конфедерація України, зіграв важливу роль в консолідації міжнародної підтримки ізраїльтян, що оборонялися під час нещодавнього конфлікту між угрупованням ХАМАС і суверенною державою Ізраїль», - написав Ложкін.

Він також повідомив, що під час асамблеї були розглянуті питання мінімізації майбутніх терористичних загроз, зростання глобального антисемітизму, а також було акцентовано увагу на важливості збереження пам'яті про Голокост.

Ці та багато інших питань постануть і на осінньому, вже третьому, Kyiv Jewish Forum, на який президент ЄКУ запросив усіх учасників Конгресу.

«Вітаю президента WJC Рональда Лаудера, голову правління Девіда де Ротшильда, скарбника Челлу Сафру і всіх членів правління Конгресу, які були обрані на черговий чотирирічний термін. Для мене є честю бути віце-президентом Всесвітнього Єврейського Конгресу. Це, безумовно, краща оцінка діяльності Єврейської конфедерації України і її ролі в житті світового єврейського співтовариства», - написав Ложкін.