Борис Ложкін зустрівся з керівництвом бюро «Натів»

ЄКУ домовилася про співпрацю з бюро «Натів»
05/11/2018

Сьогодні Президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін та Виконавчий директор ЄКУ Інна Іоффе зустрілися з головою Ізраїльського бюро «Натів» Нетою Бріскін-Пелег, регіональним директором «Натів» Феліксом Гурвічем та заступником голови «Натів» Юлією Дор.

Бюро «Натів» — державна установа Ізраїлю, що займається налагодженням зв’язків з єврейськими громадами країн СНД та Східної Європи, розширенням їх національної самосвідомості, а також допомогою репатріантам з цих країн. Бюро координує роботу культурних центрів при посольствах Ізраїлю, а також підтримує проекти місцевих громад.

Сторони обговорити поточні проекти ЄКУ та потенційну участь бюро у них.

«Єврейська конфедерація України започаткувала цілий ряд цікавих проектів. Особливо перспективним нам здається проект "Праведники мого міста". Навіть прикро, що ми не придумали його самі. Думаю, ми станемо партнерами у цьому та інших проектах ЄКУ», — відзначила Нета Бріскін-Пелег.

Пані Бріскін-Пелег окремо наголосила на необхідності розвивати проект «Праведники мого міста» у інших країних.

Окрім проекту «Праведники мого міста», бюро зацікавили освітні проекти ЄКУ — школа та літній табір.

«Думаю, найближчим часом "Натив" стане надійним партнером Єврейської конфедерації України. Сьогодні ми зробили перший крок до цього партнерства. Сподіваюсь, воно буде плідним», — зазначив Борис Ложкін.

Деталі подальшої співпраці між Єврейською конфедерацією України та бюро «Натів» будуть розроблені найближчим часом.