Директор ЄКУ Інна Іоффе представила у Європарламенті доповідь про становище єврейської громади України під час війни

Директор ЄКУ Інна Іоффе представила у Європарламенті доповідь про становище єврейської громади України під час війни
18/11/2022

Під час конференції «Єврейське життя в Європі: уславлення різноманітності та зміцнення солідарності за часів кризи», що відбулася в Європарламенті, з доповіддю про становище єврейської громади України під час російської агресії виступила директор Єврейської конфедерації України Інна Іоффе.

Тема російсько-української війни була основною на конференції, щ обула організована Європейським Єврейським Конгресом спільно з організацією «Бнай Бріт інтернешнл» за підтримки Робочої групи Європейського парламенту з боротьби з антисемітизмом (WGAS).

Депутати Європарламенту та представники єврейських громад, що взяли участь у конференції, обговорили значущість внеску єврейських громад у європейське суспільство та розповіли про гуманітарні зусилля, які єврейські організації докладають для допомоги українським біженцям.

«Ми пишаємося SACC від EJC та єврейськими громадами, які входять до EJC, які цілодобово працюють, щоб надавати підтримку біженцям, відкриваючи свої руки, свої кишені та свої будинки тисячам українських євреїв та неєвреїв», - зазначила генеральний директор та віце-президент ЄЄК Рая Каленова.