ЄКУ вітає рішення суду про заборону святкування в Києві дат, пов'язаних з особами, причетними до Голокосту

ЄКУ вітає рішення суду про заборону святкування в Києві дат, пов'язаних з особами, причетними до Голокосту
11/06/2021

Шість років тому Верховна Рада прийняла постанову про боротьбу з комуністичною та нацистською ідеологіями в Україні. Однак сьогодні доводиться констатувати, що якраз з проявами неонацизму в країні усі минулі роки протистояння з боку влади не спостерігалося. Сумним апогеєм цієї ситуації стала нещодавня хода в центрі Києва на честь дивізії Ваффен СС «Галичина», що виставила Україну в негативному світлі перед цивілізованим світом.

Але тим приємніше усвідомлювати, що в Україні є сили, які протистоять неонацизму. Днями Шостий апеляційний адмінсуд залишив в силі важливе рішення Окружного адмінсуду Києва про заборону святкування в столиці пам'ятних дат, пов'язаних з колабораціоністами і особами, причетними до Голокосту. Також судді залишили в силі скасування прийнятого Київрадою в лютому 2020 року рішення про святкування цих дат і ювілеїв.

Позов про заборону згаданих святкувань подавав відомий юрист Андрій Портнов. Він зібрав серйозну документальну базу і навів вагомі докази злочинної діяльності осіб, яких збиралася вшановувати Київрада.

Єврейська конфедерація України й усі, для кого протистояння неонацизму не порожній звук, і для кого важливий престиж України в світі, щиро вдячні пану Портнову за його громадянську позицію і підтримують його активну діяльність по боротьбі за розвиток здорового громадянського суспільства в нашій країні.

Нацизм цього разу не пройшов!