“Єврейська бібліотека” поповнилася черговим томом – “Амазонки Моссаду. Жінки в ізраїльській розвідці»

“Єврейська бібліотека” поповнилася черговим томом – “Амазонки Моссаду. Жінки в ізраїльській розвідці»
13/03/2024

Про це повідомив президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін.

У книзі розповідається про «логемет», жінок-спецагентів Моссаду, без участі яких багато операцій спецслужби залишилися б нездійсненими.

«Випивши ранкову каву в Єрусалимі, вони не знають, в якому кінці світу, в якому вбранні та з ким вечерятимуть.

Життя їх важке. Найчастіше їм доводиться відмовлятися від створення сім'ї, але лави «логемет» від цього не рідшають. Для них у Моссаді завжди є особливі завдання. Адже підібратися максимально близько до ворога-чоловіка і не викликати при цьому підозри може лише жінка», - розповів про героїнь книги Ложкін.

«Амазонки Моссаду» стали вже п'ятою книгою серії «Єврейська бібліотека», яку видає Єврейська конфедерація України у партнерстві з видавництвом «Наш Формат». У підготовці до видання «Амазонок» активну допомогу надала також родина Андрія Пивоварського.

Особливість «Єврейської бібліотеки» в тому, що у цій серії вперше українською мовою видаються світові бестселери про євреїв та Ізраїль.

Автори «Амазонок Моссаду» - ізраїльський історик Міхаель Бар-Зохар та популярний ізраїльський телеведучий Ніссім Мішаль – вже знайомі читачам серії. Їхня попередня книга, «Моссад: Найвидатніші операції ізраїльської розвідки», два роки поспіль ставала в Україні хітом продажів.

«Амазонки» - продовження історії ізраїльської спецслужби, яка без розповіді про жінок-агентів була б неповною та не настільки захоплюючою», - зазначив Ложкін.