Єврейська громада України приймає активну участь у боротьбі з коронавірусом та допомагає нужденним, - Борис Ложкін

Еврейская община Украины активно участвует в борьбе с коронавирусом и помогает нуждающимся, - Борис Ложкин
27/04/2020

Як зазначив у колонці на Jerusalem Post президент Всесвітнього єврейського конгресу Рональд Лаудер, незважаючи на перші позитивні сигнали з деяких країн про зменшення рівня захворюваності та смертності від коронавірусу, світ ще далекий від повної перемоги над епідемією. А попереду, до того ж, - ще довгі місяці подолання наслідків кризи, викликаної всесвітньою пандемією.

Сьогодні вкрай важлива підтримка постраждалих фізично і матеріально з боку тих, у чиїх силах надати їм допомогу.

«Ті з нас, кому пощастило, повинні підтримувати тих, з ким доля була більш жорстокою», - пише Рональд Лаудер.

Віце-президент ВЄК і Президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін, у свою чергу, відзначає неймовірний рівень консолідації єврейської громади України у важкій ситуації, що склалася.

«Я відчуваю величезну гордість за нашу єврейську громаду кожного разу, коли дізнаюся, що члени правління Єврейської конфедерації України надають допомогу медикам, хворим і тим, хто просто потребує уваги у ці складні часи» - написав Борис Ложкін у Facebook.

Голова ЄКУ висловлює вдячність Андрію Ставніцеру за те, що він організував у Одеській області антикризовий штаб, і його волонтерська команда вже другий місяць поспіль цілодобово забезпечує медиків Одеської області необхідними засобами захисту та обладнанням, а літніх людей - продуктами.

Дякує Борис Ложкін також Григорію Корогодському, чий благодійний фонд «Жіттєлюб» організував збір коштів і доставку продуктових наборів по всій Україні людям, які опинилися ізольованими в умовах карантину.

Відзначається також участь почесного консула України в Ізраїлі Офера Керцнера, який придбав 6 апаратів штучної вентиляції легенів і безкоштовно виділив 10 000 кв. м під склад для продукції протиепідемічного призначення.

Борис Ложкін дякує також Михайлу Бродському, який переорієнтував своє виробництво на пошиття захисного медичного спецодягу.

Юлій Іоффе, за даними Ложкіна, поставив у лікарні Луганської області засоби захисту для медиків. А Людмила Русаліна надає підтримку малозабезпеченим сім’ям, пенсіонерам і дітям продуктами харчування і засобами захисту.

Багато членів наглядової ради ЄКУ закупили апарати штучної вентиляції легенів, а також інше медичне обладнання, якого гостро потребують лікарні України: Вадим Мораховський, Володимир Костельман, Ігор Суркіс, Олександр Фельдман, Вадим Єрмолаєв.

«Я, звичайно, згадав далеко не всіх. Багато хто надає допомогу інкогніто. Але точно можна сказати, що вся єврейська громада України у цей непростий час проявляє свої кращі якості. Спасибі всім вам! Разом переможемо», - написав Борис Ложкін.