Заява ЄКУ щодо оголошення 2019 року роком Степана Бандери

Заява ЄКУ щодо оголошення 2019 року роком Степана Бандери
19/12/2018

Шановні друзі!

Непрості часи, які сьогодні переживає Україна, потребують відповідальності та зваженості рішень від кожного її громадянина, а тим більш від державних, політичних та громадських організацій.

Представники влади у своїх виступах постійно підкреслюють, що певні зовнішні сили роблять спроби повернути Україну з шляху демократії, яким вона йде до об’єднаної Європи. Ми теж приєднуємось до цієї думки. А у той же час вважаємо, що в Україні нині також є внутрішні сили, які намагаються повернути країну до тоталітарних часів. На нашу думку саме такою спробою є рішення Львівської облради проголосити 2019 рік роком Степана Бандери.
«Наша влада має бути страшною» – зазначив у своїх зверненнях до однодумців очільник ОУН. І криваві події на Волині 1943 року підтверджують, що саме таким було би володарювання Бандери, як би його війську – загонам УПА вдалось захопити владу по всій Україні.
Саме тому наше велике занепокоєння викликає згадане рішення Львівської облради, а також постанова Верховної Ради України про надання бійцям УПА статусу учасників бойових дій.
Ми – проти екстремізму та ксенофобіі. Ми – за демократичну європейську країну – Україну, в якій всі етноси, що складають її політичну націю, мають жити у мирі, злагоді і добробуті.

Єврейська Конфедерація України