Благодійний фонд Президента ЄКУ Бориса Ложкіна пожертвував 1 млн гривень для лікування дітей

Благодійний фонд Президента ЄКУ Бориса Ложкіна пожертвував 1 млн гривень для лікування дітей
24/06/2020

Один мільйон гривень було надано Благодійним фондом Президента Єврейської конфедерації України Бориса Ложкіна фонду «Таблеточки» в рамках їхньої спільної акції «Як я живу на твої гроші».

Протягом місяця «Таблеточки» зібрали 1 млн гривень пожертв для лікування онкохворих дітей. Другий мільйон було надано фондом Бориса Ложкіна.

«Той мільйон, який наш з Надією Шаломовою фонд додав до зібраних коштів, став вже третім за багато років співпраці з «Таблеточками». Кожного разу ми з готовністю відгукуємося на ініціативи Ольги Кудіненко, бо впевнені, що усі кошти потраплять за призначенням», - написав Ложкін на своїй сторінці у Facebook.

Цих грошей, за словами Ложкіна, вистачить на лікування протягом місяця 400 дітей з онкозахворюваннями, якими опікується фонд «Таблеточки».

«Це 400 шансів на одужання і надій на продовження щасливого дитинства. Без допомоги тих, кому чужа біда не байдужа, це завдання було б складно виконати, але, на щастя, таких людей немало. І остання акція «Як я живу на твої гроші» показала, наскільки багато в Україні тих, хто розуміє благодійність в її буквальному сенсі - творити добро», - написав Ложкін.