Борис Ложкін на саміті ADL: Продовження та посилення допомоги – це те, що зараз дуже важливо для України

Борис Ложкін на саміті ADL: Продовження та посилення допомоги – це те, що зараз дуже важливо для України
11/11/2022

Цього не мало статися. Протягом останніх 80 років ми вірили, що цього не станеться. І ось сьогодні, у третьому десятилітті ХХІ століття, ми говоримо: Never is now.

Зараз, у наші дні, ідеологи та пропагандисти російського режиму навперебій закликають топити, спалювати та вбивати всіх українців. І це не просто слова: росія вбиває.

Що це, як не геноцид? Геноцид політичної нації, коли відмовляють у праві на існування громадянам цілої країни лише тому, що вони її люблять.

Серед жертв війни, розв'язаної росією проти України, є чимало і євреїв. Скільки їх – сотні чи тисячі, – зараз сказати складно. Але кожен новий звільнений український населений пункт відкриває нам нову Бучу, нову Бородянку, новий Ізюм.

Продовження та посилення допомоги всього цивілізованого світу – ось що надзвичайно важливо для нас зараз. Від США ми чекаємо на двопартійну та двопалатну підтримку Конгресу. Від Ізраїлю – на військову допомогу. Від євреїв усього світу – максимальної згуртованості навколо України.

Це потрібно не лише нам. Це потрібно всім, щоб перемогти агресора, який вирішив повернути світ на 80 років тому, у часи ненависті, які ніколи не повинні були повторитися.

У Нью-Йорку на саміті Never is Now, організованому Anti-Defamation League, закликав єврейську еліту світу посилити підтримку України.

Про це у Facebook написав президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін.