Борис Ложкін на засіданні WJC навів факти російських злочинів в Україні. ВІДЕО

Борис Ложкін на засіданні WJC навів факти російських злочинів в Україні. ВІДЕО
10/05/2022

Численні факти злочинів російських військ в Україні, вчинені, у тому числі, проти євреїв, були оприлюднені віцепрезидентом World Jewish Congress, президентом Єврейської конфедерації України Борисом Ложкіним на засіданні стратегічного комітету WJC, що відбулося у Празі.

«Розкрив усю правду про війну в Україні, про становище євреїв і про те, звідки до Європи в XXI столітті насправді прийшов нацизм. Байдужих у залі не було», - написав він у Facebook і оприлюднив відео, що відображає поточне становище українців, зокрема євреїв, в умовах повномасштабної російської агресії.

Відео містить опис численних фактів загибелі українських євреїв від російських обстрілів, руйнувань об'єктів єврейських громад, меморіалів пам'яті жертв Голокосту, цвинтарів та заперечує створений росіянами міф про українців-нацистів.

Президент ЄКУ також закликав World Jewish Congress, який об'єднує єврейські громади з більш ніж 100 країн на шести континентах, зосередити зусилля на підтримці України та недопущенні поширення нового нацизму, що народився в росії.

«Спільними діями ми зможемо зупинити російський режим, що є носієм нового нацизму, який сьогодні загрожує всьому цивілізованому світу», - зазначив Ложкін.