Борис Ложкін назвав досягненням KJF 2020 терпимість і толерантний діалог

Борис Ложкін назвав досягненням KJF 2020 терпимість і толерантний діалог
10/09/2020

«За останнє десятиліття ми стали свідками небезпечного зростання політичної і соціальної поляризації в світі. Люди все менше і менше слухають та чують одне одного. Крик став звичнішим за слово. Як показує історія, першими жертвами нетерпимості і ненависті завжди стають євреї», - сказав президент Еврейської конфедерації України (ЄКУ) Борис Ложкін, завершуючи KJF 2020.

Ложкін заявив, що він щиро вірить в те, що давня традиція єврейських дебатів більш ніж важлива і необхідна в сучасному світі, де переконання та ідеї постійно піддаються критиці і ставляться під сумнів.

«Згідно з єврейською традицією, учні завжди повинні кидати виклик своїм вчителям і вчитися як погоджуватися, так і не погоджуватися в поважній і конструктивній манері, аби спільно просуватися до істини», - зазначив він.

Він також анонсував проведення третього Kyiv Jewish Forum.

Нагадаємо, що Kyiv Jewish Forum 2020 був організований ЕКУ в партнерстві з Jerusalem Post і проходив 8-9 вересня в режимі онлайн.

У своєму заключному слові Ложкін повідомив, що незважаючи на те, що Форум проходив онлайн, він зібрав аудиторію більше, ніж минулорічний офлайновий Форум.