Делегація ЄКУ вручила медаль ізраїльському міністру Елькіну

13/11/2019

У понеділок 11 листопада Міністр у справах Єрусалима Зєев Елькін привітав делегацію Єврейської конфедерації України в складі 25 осіб на чолі з її президентом Борисом Ложкіним в історичному центрі ізраїльської столиці - місті Давида.

Елькін провів членів делегації центральною вулицею древнього міста і показав їм розташований під нею тунель. Дана територія поки знаходиться на стадії археологічних розкопок і закрита для широкої публіки. В ході екскурсії він зазначив, що розкопки, які планується завершити протягом найближчих двох років і які вже наполовину виконані, ведуться цілодобово за унікальною технологією з використанням горизонтального методу робіт.

За видатний внесок у розвиток єврейського життя делегація вручила Зєеву Елькіну, який народився в Україні і довгий час займався розвитком відносин між країнами, спеціальну нагороду - почесну медаль Єврейської конфедерації України.

До складу делегації увійшли почесний президент ЄКУ Борис Фуксман, члени президії Яків Дов Блайх та Григорій Шверк, члени наглядової ради ЄКУ Андрій Адамовський, Олександр Сусленський, Микола Петренко та інші.