Борис Ложкін став Віце-президентом Європейського Єврейського Конгресу

Борис Ложкін став Віце-президентом Європейського Єврейського Конгресу
28/10/2020

На Генеральній асамблеї Європейського Єврейського Конгресу (EJC), що пройшла 27 жовтня в онлайн-режимі, президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін був обраний Віце-президентом організації, яка об'єднує єврейські громади 42 країн Європи.

EJC представляє на міжнародній арені інтереси 2,5 млн євреїв, які проживають в Європі. Українська єврейська діаспора, четверта за чисельністю на континенті, є важливим учасником життя європейського єврейства.

Генеральна асамблея втретє переобрала своїм президентом доктора Моше Кантора. Президента Ради депутатів британських євреїв Марі ван дер Зіл було переобрано головою Ради EJC.

Серед питань, що розглядалися на асамблеї, велику увагу було приділено прийняттю міжнародного визначення антисемітизму IHRA. Лідери 42 європейських єврейських громад пообіцяли сприяти прийняттю визначення антисемітизму на національних рівнях.

Основна мета EJC - сприяти просуванню принципів демократії в Європі на основі добросусідства, взаємоповаги і толерантності. Діяльність Конгресу направлена ​​на розвиток єврейського життя в Європі, боротьбу з антисемітизмом, зміцнення національної ідентичності єврейського народу і збереження традицій європейського єврейства. Конгрес активно співпрацює з ООН, ОБСЄ та Європейським союзом. EJC є також учасником Ради Європи.