Борис Ложкін взяв участь у онлайн-зустрічі з керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком

Борис Ложкін взяв участь у онлайн-зустрічі з керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком
20/10/2022

Єрмак

У числі лідерів провідних єврейських організацій взяв участь у онлайн-зустрічі з керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком, - повідомив президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін.

Обговорювалося, що потрібно зробити, щоб Ізраїль почав постачати зброю Україні, насамперед, системи ППО та ПРО, необхідні для захисту України від варварських російських обстрілів. «Росія – це європейська «Хезболла», – лаконічно сформулював Єрмак.

А Натан Щаранський у нинішніх діях Росії бачить виклик усьому цивілізованому світу. Тому військова допомога Україні з боку Ізраїлю, переконаний Щаранський, має бути надана: «Це потрібно народу України, але це також потрібно і нам як частині вільного світу, бо путін зазіхнув на основи вільного світу і хоче позбавити нас цієї свободи».

Головний рабин Києва та України Яків Дов Блайх запропонував створити міжнародний комітет євреїв на підтримку України у боротьбі з терором та звернутися до уряду та народу Ізраїлю із закликом підтримати Україну.

P.S. Міністр оборони Ізраїлю Бені Ганц учора анонсував надання Україні систем раннього попередження про ракетні загрози. Дуже сподіваємося, що вплив єврейських лідерів на Ізраїль наблизить час, коли розпочнеться також постачання озброєнь.