Борис Ложкін став віце-президентом Всесвітнього єврейського конгресу

Борис Ложкін
07/06/2018

Бізнесмен та інвестор Борис Ложкін, який нещодавно очолив Єврейську конфедерацію України, увійшов до виконавчого комітету Всесвітнього єврейського конгресу і став його віце-президентом.

«На цьому тижні вперше взяв участь в роботі виконавчого комітету World Jewish Congress. Увійти в цю глобальну організацію і стати її віце-президентом - велика честь для мене», —  повідомив Ложкін.

Виконавчий комітет Всесвітнього єврейського конгресу збирається двічі на рік для обговорення нагальних проблем, що стоять перед єврейською спільнотою по всьому світу. Цього року зустріч проводилася в Празі. Як зазначив Ложкін, основною темою обговорення стала боротьба зі зростаючими проявами антисемітизму - в тому числі і в політичних партіях по всьому світу.  

«Як відзначали учасники в своїх доповідях, сьогодні ми є свідками глобального процесу радикалізації політичного спектру і виникнення трикутника екстремальних ідеологій: крайнього правого, крайнього лівого та радикального ісламу. На жаль, саме антисемітизм є однією з небагатьох точок дотику практично всіх радикальних організацій та ідеологій», — написав Борис Ложкін на своїй сторінці у Facebook.  

В ході дводенного засідання Виконавчий комітет розглянув доповіді генерального директора WJC і виконавчого віце-президента Роберта Сінгера та скарбника WJC Челли Сафри, голови Комітету громадської безпеки WJC Мері Клюк, співголови Ради з питань політики WJC і голови Комітету з перевірки повноважень Роберта Гута, голови WJC Ізраїлю Гада Аріелі, президента Американського єврейського конгресу Адріана Вертхеіна і президента єврейського конгресу Євразії Михаїла Мірілашвілі.

Рада Ізраїлю з міжнародних відносин, який діє під егідою Всесвітнього єврейського конгресу, також провела панельну дискусію про останні події в сирійському конфлікті, іранській ядерній угоді і на Близькому Сході.

«Вже на наступному засіданні планую представити доповідь про стан і проблеми єврейської громади України», — зазначив Борис Ложкін.