Цьогорічна жалобна церемонія у Бабиному Яру відбудеться онлайн – Київська міська єврейська громада

Цьогорічна жалобна церемонія у Бабиному Яру відбудеться онлайн – Київська міська єврейська громада
23/09/2020

Оргкомітет жалобної церемонії, присвяченої 79-м роковинам початку розстрілів у Бабиному Яру, повідомив про те, що через пандемію коронавірусу традиційна траурна хода «Дорогою смерті» не відбудеться.

«Багато років ми збиралися в канун свята Йом-Кіпур на традиційну траурну ходу «Дорогою смерті», присвячену початку масових розстрілів у Бабиному Яру за єврейським календарем.

Зважаючи на ситуацію з пандемією, спричинену короновірусною інфекцією Covid-19, піклуючись про стан здоров’я Вас, Ваших рідних і близьких, цього року організатори вирішили відмовитись від масової акції та закликають Вас залишитись вдома», - повідомив оргкомітет.

Замість траурної ходи відбудеться жалобна церемонія, за трансляцією якої можна буде спостерігати у прямому ефірі на сторінці Київської міської єврейської громади у Facebook: https://www.facebook.com/KCJC1989/ Після закінчення церемонії за цим посиланням буде доступний також запис жалобного заходу.

«Запрошуємо Вас приєднатись до прямого ефіру жалобної церемонії, що почнеться біля пам’ятника Менора у Бабиному Яру 9 тішрея 5781 р. (неділя, 27 вересня 2020 р.) об 11:30 за київським часом.

У церемонії візьмуть участь представники єврейських організацій Києва і України, Праведники, представники державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій і дипломатичного корпусу», - повідомив оргкомітет заходу.