ЄКУ приєднується до кампанії #WeRemember

17/01/2020

Цього тижня в усьому світі проходить четвертий щорічний флешмоб Всесвітнього єврейського конгресу до Дня пам'яті жертв Голокосту #WeRemember. Кампанія, що покликана нагадати світові про жертви Катастрофи, проходить в соцмережах.

Президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін разом з членами наглядової ради вже приєдналися до кампанії.

Через сімдесят п'ять років після закінчення Голокосту антисемітизм досяг рівня, небаченого з середини ХХ століття. Євреї - від Німеччини до США - знову піддаються словесним і фізичним нападкам, просто тому що вони євреї. Жодне єврейське свято не обходиться без атаки антисемітів, наші історичні та культурні пам'ятки паплюжать, наші кладовища розорюють.

Ми впевнені, що причина цього явища - втрата знань про найбільший злочин в історії людства, про Голокост, який забрав шість мільйонів невинних життів.

Підтримка від наших друзів і союзників є невід'ємною частиною забезпечення того, щоб наше послання було почуто - і засвоєно - у всьому світі. Ми закликаємо вас приєднатися до мільйонів людей, що підтримують кампанію #WeRemember вже четвертий рік. Флешмоб завершиться трансляцією в прямому ефірі всіх фотографій учасників на екрані, встановленому поряд з уламками крематорію колишнього табору Аушвіц, як свідоцтво виживання єврейського народу перед обличчям лиха.

Не забудьте опублікувати свої фотографії в соціальних мережах з хештегом #WeRemember. Нагадайте собі і своїм друзям, до чого призводить бездіяльність перед лицем загрози. Нагадайте, що антисемітизм - проблема не тільки євреїв, це проблема всього цивілізованого світу.

Більше про кампанію можна дізнатися на її сторінці: www.weremember.worldjewishcongress.org.