ЄКУ взяла участь у сьомому засіданні Форуму директорів національних громад WJC

ЄКУ взяла участь у сьомому Форумі директорів національних громад WJC
29/06/2022

У Будапешті у межах щорічного Форуму директорів національних громад (NCDF) World Jewish Congress керівники єврейських організацій із 48 країн обговорили найактуальніші поточні питання: продовження гуманітарної допомоги Україні, боротьбу з антисемітизмом та подолання наслідків інфляції. Єврейську конфедерацію України на форумі представляла директорка Інна Іоффе.

На відміну від попередніх форумів NCDF, Україна була виокремлена зі складу Євро-Азіатського регіону, до якого входить більшість країн СНД, і вперше увійшла до регіонального комітету країн Європи.

"Ми вже допомогли тисячам біженців, надавши продукти харчування та медичні послуги, а також допомагаємо їм інтегруватися в місцеву спільноту", - зазначив на форумі президент Угорської федерації єврейських громад MAZSIHISZ, віцепрезидент WJC Андраш Хейслер. «Я радий бачити ту гуманітарну допомогу, яку угорський уряд, волонтери та церкви надають біженцям із України», - додав він.

Форум проходив у новому офісі WJC – нещодавно відремонтованій синагозі на вулиці Румбах у Будапешті. Саме в цій синагозі до імміграції до США одружилися бабуся та дідусь президента Всесвітнього Єврейського Конгресу Рональда Лаудера. Тепер ця синагога стала також місцем проведення робочих зустрічей NCDF.

Форум директорів національних громад WJC (NCDF) об'єднує найвищих представників єврейських громад та організацій з усього світу. Щорічно у ньому беруть участь представники близько 50 країн. У перервах між щорічними зборами NCDF проводить також віртуальні зустрічі, на яких обговорюються поточні питання та виступають спікери з різноманітних тем.