Генеральний директор Всесвітнього єврейського конгресу Роберт Сінгер зустрівся з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим

Генеральний директор Всесвітнього єврейського конгресу Роберт Сінгер зустрівся з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим
12/06/2018

12 червня відбулася зустріч генерального директора Всесвітнього єврейського конгресу Роберта Сінгера з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим. У зустрічі також взяв участь віце-президент Всесвітнього єврейського конгресу Борис Ложкін.

В ході зустрічі Арсен Аваков наголосив на неприпустимості антисемітизму та ксенофобії.

«У сучасній демократичній Україні недопустимо, щоб будь-кого дискримінували, залякували або переслідували через належність до іншого віросповідання, нації або культури. Всі такі злочинні прояви отримують принципову і швидку реакцію поліції. Ми тримаємо це питання на контролі», — зазначив пан міністр.

У свою чергу Роберт Сінгер висловив свої сподівання на те, що МВС не допустить протиправних дій стосовно представників єврейської громади.

Згодом  Аваков написав у Twitter, що МВС і  Всесвітній єврейський конгрес домовились про об’єднання зусиль з протидії ксенофобії і антисемітизму. «Під час робочої зустрічі з Robert Singer домовилися про об’єднання зусиль з протидії ксенофобії і антисемітизму як інструментів гібридної війни. МВС України отримало високу оцінку з боку WJC щодо реагування на антисемітські ексцеси в країні», — написав Аваков.

 Всесвітній єврейський конгрес (World Jewish Congress) - міжнародна федерація єврейських громад, заснована у Женеві у 1936 році у відповідь на посилення нацизму та антисемітизму в Європі. Серед основних пріоритетів діяльності: боротьба з делегітимізацією Ізраїлю, підтримка мирного процесу на Близькому Сході, вшанування жертв Голокосту, боротьба з антисемітизмом, діалог з іншими релігіями.