На AJC Global Forum Володимир Зеленський закликав єврейський світ подвоїти допомогу Україні

На AJC Global Forum Володимир Зеленський закликав єврейський світ подвоїти допомогу Україні
13/06/2022

«Єврейська світова спільнота надає велику та неоціненну допомогу Україні з перших днів російської агресії. Але можна і треба зробити ще більше. Про це у зверненні до учасників Всесвітнього форуму American Jewish Committee сказав Президент України. У своїй доповіді я також акцентував на цьому увагу», - написав у Facebook Президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін.

AJC

Сьогодні не 1940-ві, але росія в Україні діє так, як нацисти 80 років тому: фільтраційні табори, які нічим не відрізняються від концентраційних, тотальна руйнація мирних міст разом із жителями та повне знищення багатонаціональної культури українців.

Росіянам однаково що руйнувати, православні церкви чи меморіали жертвам Голокосту в Бабиному та Дробицькому Ярах, або місця, де століттями жили греки. І їм все одно кого вбивати. Росія хоче знищити ту культурну різноманітність, яка існує в Україні сьогодні і яка без допомоги друзів може зникнути.

«Я знаю, що ви допомагаєте нашій країні дуже серйозно, але я прошу вас: подвойте зусилля, щоб зупинити російську ненависть. Ненависть до людства. Ненависть до українців, до культури, історії та до того, що, незважаючи на всі жахи, які були в минулому, Україна залишилася доброю, відкритою країною для різних культур», - сказав Володимир Зеленський.