Президент WJC Рональд С. Лаудер привітав президента Байдена і віце-президента Харріс з інавгурацією

Президент WJC Рональд С. Лаудер привітав президента Байдена і віце-президента Харріс з інавгурацією
20/01/2021

Президент Всесвітнього єврейського конгресу Рональд С. Лаудер привітав Джозефа Р. Байдена-молодшого з інавгурацією в якості 46-го президента Сполучених Штатів Америки і Камалу Харріс в якості віце-президента, заявивши наступне:

«Від імені понад 100 єврейських громад світу, пов'язаних зі Світовим єврейським конгресом, я радий передати свої найщиріші привітання Джозефу Робінетт Байдену-молодшому з його інавгурацією як 46-го президента США і Камалі Харріс - віце-президенту.

Як почесний громадянин Делавера по шлюбу і як колишній посол США в Австрії і заступник помічника міністра оборони, я знаю президента Байдена більше 50 років і знаю, що у єврейської громади не може бути кращого друга і союзника в Білому домі.

У 2016 році, коли ми удостоїли президента Байдена нашої вищої нагороди - Премії ВЕК Теодора Герцля, він сказав: «Байдужість - це мовчання, а мовчання - це згода». Я знаю, що він продовжить дотримуватися цих слів, коли візьме на себе керівництво цією країною і буде направляти нас до майбутнього рівноправності, відстоюючи те, що справедливо і коректно.

Всесвітній єврейський конгрес висловлює сердечні побажання сім'ям Байдена і Харріс на майбутні чотири роки перебування на даних посадах. Ми користуємося нагодою, щоб відзначити гостру нестачу Бо Байдена, друга єврейської громади Делавера і відданого державного службовця.

Всесвітній єврейський конгрес і я особисто розраховуємо на тісну співпрацю з адміністрацією Байдена-Харріс у вирішенні багатьох проблем, з якими ми стикаємося як всередині країни, так і за кордоном, починаючи із все ще буремної ​​пандемії COVID-19, яка загрожує всім нам, гострої необхідності позбавити наше суспільство від антисемітизму, расизму, ксенофобії та всіх інших форм етнічної або релігійної ненависті, протистояння запереченню Голокосту, спотворенню, тривіалізації і глузуванням, де б і в чому б вони не відображалися».