Борис Ложкін став віце-президентом Євро-Азіатського єврейського конгресу

19/03/2019

18 березня в Герцлії (Ізраїль) відкрилася Генеральна Асамблея Євро-Азіатського Єврейського Конгресу. У перший день Асамблеї було офіційно оголошено про приєднання Єврейської конфедерації України до ЄАЄК і обрання Бориса Ложкіна, президента ЄКУ, на пост віце-президента Конгресу.

Євро-Азіатський єврейський конгрес був створений в 2002 році. На сьогоднішній день організація представляє інтереси десятків єврейських громад на Євразійському континенті. Початкова місія ЄАЄК - підтримка єврейських громад, зміцнення зв'язку діаспори з Ізраїлем і сприяння скороченню асиміляції, виховуючи молоде покоління, ґрунтуючись на цінностях і традиціях єврейського народу. Крім того, Євро-Азіатський єврейський конгрес створений для захисту прав і законних інтересів єврейського народу, а також для офіційного представництва єврейських громад Євроазіатського регіону в урядах країн даного регіону і міжнародних організаціях.

Президентом ЄАЄК є бізнесмен і філантроп Михаїл Мірілашвілі.

«Я щиро підтримую бачення Конгресу щодо захисту прав та інтересів єврейського народу в Європі і Азії. У цей непростий час, коли рівень антисемітизму зростає по всьому світу, ми повинні бути активні як ніколи, ми повинні об'єднуватися і підтримувати один одного. Україна буде боротися з антисемітизмом і працювати над просвітою людей, позбавляючи їх від стереотипів і забобонів, що ведуть до нетерпимості», - зазначив Борис Ложкін.

«Ми вітаємо Бориса Ложкіна, авторитетного бізнесмена і філантропа, лідера найбільшої зонтичної єврейської організації України, з обранням на пост віце-президента ЄАЄК. Ми переконані, що спільними зусиллями зможемо зробити більше для процвітання єврейської освіти та культури, а також в галузі допомоги нужденним і зміцнення зв'язків між єврейською громадою України, яка подарувала світові багатьох видатних представників нашого народу, з державою Ізраїль. Ми віддаємо шану минулому, працюємо в теперішньому, спрямовані в майбутнє», - зазначив президент Михаїл Мірілашвілі.