Борис Ложкін став президентом Єврейської конфедерації України

Борис Ложкін став президентом Єврейської конфедерації України
01/06/2018

Бізнесмена Бориса Ложкіна було обрано президентом Єврейської конфедерації України. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. Колишній глава конфедерації, Борис Фуксманн, став почесним президентом організації.

«Детальний план роботи конфедерації буде затверджений під час наступних засідань. Поки що я можу сказати, що ми зосередимося на боротьбі з антисемітизмом, внутрішній та міжнародній підтримці української єврейської громади, на тому, щоб підтримувати незалежність Держави Ізраїль і нести пам'ять про Голокост», – повідомив Ложкін.

Єврейська конфедерація України була створена в 1999 році найбільшими єврейськими організаціями країни. Серед завдань конфедерації – захист інтересів української єврейської громади як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні, благодійна допомога найбільш незахищеним групам єврейського населення України, сприяння розвитку єврейської культури в Україні. Основні проекти - реконструкція київської синагоги на Подолі, створення та підтримка будинку компактного проживання євреїв похилого віку, освітній центр і база відпочинку.

«Хочу підкреслити, що діяльність конфедерації буде здійснюватися поза рамками політики. Крім того, ми не є і не прагнемо бути лобістською організацією», – зазначив Ложкін.

Він також підкреслив, що Світовий єврейський конгрес в особі його голови Рональда Лаудера готовий надавати підтримку українській єврейській громаді на міжнародному рівні. «Пан Лаудер повністю підтримав нас в прагненні посилити представництво української громади на міжнародній арені», – зазначив він.

Борис Ложкін – український підприємець, інвестор. Засновник медіахолдингу UMH Group, який за двадцять років став одним з найбільших медіахолдингів Східної Європи. Після успішного продажу групи два роки очолював Адміністрацію президента України, після чого повернувся в бізнес. Зараз спільно з Андрієм Пивоварським володіє інвестиційною компанією «Самаан капітал».