Делегація ЄКУ взяла участь в AJC Global Forum

06/06/2019

Делегація Єврейської конфедерації України взяла участь в American Jewish Committee Global Forum - одній з найбільших конференцій по захисту інтересів всесвітньої єврейської громади, що проходила у Вашингтоні 4-6 червня. До складу делегації увійшли президент ЄКУ Борис Ложкін, Головний рабин Києва та України, член президіуму ЄКУ Яків Дов Блайх та виконавчий директор ЄКУ Інна Іоффе.

Щорічно більше 2500 чоловік з більш ніж 70 країн збираються для обговорення життєво важливих питань, що впливають на майбутнє світового єврейства.

Американський єврейський комітет (American Jewish Committee, AJC) - одна з найстаріших і найактивніших єврейських правозахисних організацій, створена в 1906 році для боротьби з антисемітизмом і захисту прав єврейського населення США. У 1991 році AJC стала першою міжнародною єврейською організацією, яка закликала президента Джорджа Буша визнати незалежність України. У вересні 2018 року президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін і виконавчий директор AJC Девід Харріс підписали Угоду про асоціацію між двома організаціями.

 

Матеріали форуму доступні за посиланням: https://www.ajc.org/globalforumvideos2019