Президент WJC Рональд Лаудер про українців: Ми захоплені їхньою мужністю

Президент WJC Рональд Лаудер про українців: Ми захоплені їхньою мужністю
10/05/2022

Слова поваги президента World Jewish Congress President Рональда Лаудера, адресовані українському народу на засіданні виконавчого комітету WJC у Празі, були найщирішими: «Ми з жахом спостерігаємо за руйнуваннями, але, водночас, захоплені мужністю українців», - написав у Facebook президент Єврейської конфедерації України, віцепрезидент WJC Борис Ложкін.

Єврейський світ не просто стежить за українцями, які протистоять агресії, що стала ототожненням нацизму ХХІ століття. З початку російського вторгнення WJC вже надав величезну допомогу в евакуації тисяч мирних жителів України - не лише євреїв, а й усіх, хто цього потребував і кому була можливість допомогти. І ця допомога не припиниться, пообіцяв Рональд Лаудер.

Окрему подяку від імені WJC він висловив і країнам – сусідам України: Польщі, Молдові, Румунії, Словаччині, усім, хто відкрив свої двері та серця для великого потоку тимчасових переселенців.

Президент WJC мав можливість скласти враження про українців ще до війни: він не раз бував в Україні. Тут він має безліч друзів, і я радий, що з ними він познайомився завдяки Kyiv Jewish Forum, в якому вже тричі брав участь. Підпис Лаудера стоїть і під Меморандумом про створення Меморіалу жертвам Голокосту в Бабиному Яру, куди російська ракета влучила в перші дні війни.