Рональд Лаудер і Борис Ложкін привітали членів нового уряду Ізраїлю

Рональд Лаудер і Борис Ложкін привітали членів нового уряду Ізраїлю
15/06/2021

«Я вітаю лідерів політичних партій Ізраїлю, які зібралися разом, щоб сформувати уряд національної єдності, до якого входять усі сторони ізраїльського політичного спектру, від правої до лівої, від релігійної до світської. Я радий, що ці зусилля тепер увінчалися успіхом і був створений цей новий уряд.

Від імені понад 100 єврейських громад на шести континентах, пов'язаних зі Всесвітнім Єврейським Конгресом, я з нетерпінням чекаю можливості працювати з новим урядом, оскільки він приступає до вирішення складного завдання щодо забезпечення Державі Ізраїль відчуттям політичної стабільності і його постійного успіху, як всередині країни, так і на міжнародному рівні, оскільки ми разом протистоїмо зростаючому сплеску антисемітизму по всьому світу, який загрожує як Ізраїлю, так і єврейському народу», - сказав з приводу обрання нового уряду Ізраїлю президент Всесвітнього Єврейського Конгресу Рональд Лаудер.

У свою чергу, віце-президент ВЄК, президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін зазначив: «36-й уряд Ізраїлю почав свою роботу. Кабінет Беннета-Лапіда, як і у попередників, Нетаньягу і Ганца, буде ротаційним. До 27 серпня 2023 року посаду прем'єр-міністра обійматиме Нафталі Беннетт з Яміни, після чого його замістить Яір Лапід з партії Єш Атід. Такі умови коаліції, сформованої, щоб уникнути проведення п'ятих за два роки виборів до Кнесету.

Серед нових членів кабінету приємно бачити і вихідців з України. Міністром юстиції став Гідеон Саар, чий дід свого часу емігрував з України і був особистим лікарем Давида Бен-Гуріона.

Я також радий, що міністром будівництва, міністром Єрусалиму і міністром зі зв'язків між урядом і парламентом став мій давній друг, харків'янин Зеев Елькін. За свою багату політичну кар'єру Зеев уже не раз об'єднував кілька міністерських портфелів, що для Ізраїлю, з одного боку, вважається поширеною практикою, з іншого - показником високої довіри професійним якостям».