«Закликаємо депутатів продовжити роботу над законодавством, що стосується боротьби з антисемітизмом», - Ложкін

25/11/2019

Сьогодні, 25 листопада, вандали осквернили пам'ятник Шолом-Алейхему, що знаходиться навпроти синагоги Бродського, розмалювавши його криваво-червоними свастиками.

«Ми закликаємо правоохоронців знайти винних якомога швидше, а депутатів - продовжити роботу попереднього скликання парламенту над посиленням законодавчих норм, що стосуються боротьби з дискримінацією та антисемітизмом», - заявив Президент Єврейської конфедерації України Борис Ложкін.

Наприкінці минулого року в Верховній Раді був зареєстрований проект Постанови щодо посилення боротьби з проявами ксенофобії й антисемітизму, а навесні міністр закордонних справ повідомляв, що Україна подала заявку на членство в Міжнародному альянсі в пам'ять про жертви Голокосту.

«Подібні ініціативи покликані підтримати загальногуманітарні цивілізаційні цінності та не прив'язані до політичних процесів, тому я, як член світової єврейської громади, сподіваюся, що новий склад парламенту продовжить боротьбу за права і свободи кожного українця, незалежно від його походження і віросповідання», - підкреслив Борис Ложкін.