Благодійний фонд Juice привітав з 9 Травня мешканців Київського єврейського Центру компактного проживання для людей похилого віку

Благодійний фонд Juice привітав з 9 Травня мешканців Київського єврейського Центру компактного проживання для людей похилого віку
08/05/2020

Літніх людей, які пережили Голокост, зі святом 9 Травня привітали волонтери Благодійного фонду Juice.

Подарунки від Juice отримали літні люди, що мешкають у Київському єврейському центрі компактного проживання для людей похилого віку.

Фонд Juice об'єднує єврейську молодь, яка усі зібрані кошти обертає на допомогу євреям-пенсіонерам та нужденним сім'ям.

Як сказано на сторінці Juice у Facebook, починаючи з 2012 року, волонтери Фонду «об'єднують людей навколо добрих справ і разом будують сильне співтовариство».

Київський єврейський Центр компактного проживання для людей похилого віку імені міжнародного товариства «International fellowship of Christians and Jews» було побудовано у 2003 році. Він обладнаний для євреїв, які пережили Голокост і залишилися на самоті. Це повноцінний багатоквартирний будинок, де безкоштовно проживають євреї похилого віку. Їх витрати компенсуються за рахунок Єврейської конфедерації України. Резиденти «Центру» цілодобово отримують кваліфіковану медичну допомогу, триразове кошерне харчування та іншу соціальну допомогу.