Борис Ложкін анонсував проведення Другого KJF

Борис Ложкін анонсував проведення Другого KJF
07/08/2020

Під час Асамблеї Євро-Азіатського Єврейського Конгресу, що пройшла 5 серпня в режимі відеоконференції, президент Єврейської конфедерації України, Перший віце-президент ЄАЄК Борис Ложкін повідомив учасникам конференції про майбутній Другий Київський єврейський форум (Kiev Jewish Forum), який пройде в онлайн-режимі у вересні. Про це повідомляє EAJC.

Перший Форум відбувся минулого року у Києві. Він став значущою подією для єврейської громади всього світу й зібрав понад 500 учасників, які обговорили актуальні питання сучасного життя євреїв, проблеми антисемітизму і збереження пам'яті про Голокост.

Ложкін представив також новий проєкт ЄКУ з перекладу на українську мову та популяризації обраних книг про історію Ізраїлю та єврейського народу. У першому випуску серії вийде 4 томи: «Ізраїль: Коротка історія відродження нації», «Моє життя» (Голда Меїр), «МОССАД: Найбільші місії ізраїльської секретної служби» і «Держава будь-якою ціною. Життя Давида Бен-Гуріона».

«Різноманітність наших проєктів відображає багатоликість та унікальність єврейського життя у Євро-Азіатському регіоні. У ці непрості часи ми продовжуємо освітні та соціальні програми, а також проєкти, спрямовані на підтримку держави Ізраїль, протидію антисемітизму, збереження історичної спадщини єврейського народу і увічнення пам'яті про Катастрофу», - сказав президент ЄАЄК д-р Михайло Мірілашвілі.

Як наголошується на сайті EAJC, Михайло Мірілашвілі представив також звіт про діяльність ЄАЄК за минулий рік, основні напрямки діяльності Конгресу та проєкт Резолюції з підтримкою заяви Міжнародного альянсу пам'яті жертв Голокосту (IHRA), який засуджує «будь-які спроби реабілітувати осіб, причетних до злочинів Голокосту і геноциду циган». Резолюція учасниками Асамблеї була прийнята одноголосно.