Заява Єврейської конфедерації України

22/11/2019

Єврейська конфедерація України обурена негідним змістом програми «Група продовженого дна», в якій був показаний «сатиричний» мультфільм антисемітського контексту, який висміює президента єврейської організації «Об'єднана єврейська громада України».

Основна місія нашої громадської організації - захищати євреїв України в країні та за кордоном, пам'ятати про жертв Голокосту і про героїв, які рятували євреїв, розвивати єврейську культуру і освіту, зберігати єврейську спадщину.

Нам не байдужа доля кожного єврея, і ми стоїмо на захисті прав євреїв України. Ми проти будь-якого прояву ксенофобії до громадян будь-якої національності.

В даному мультфільмі чітко проявляється антисемітський характер його творців, які паплюжать пам'ять шести мільйонів жорстоко замучених в роки Другої світової війни євреїв, 1 500 000 з яких було знищено в період Голокосту в Україні.

Ми глибоко стурбовані діяльністю групи, що створила мультфільм такого неприпустимого змісту, і закликаємо бути пильними і боротися проти будь-яких проявів антисемітизму і ксенофобії.

Єврейська конфедерація України